Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności . Warunki dostępu do plików cookies możesz określić w Twojej przeglądarce.

Poznaj Forum Media Polska

Od ponad 17 lat dostarczamy placówkom oświatowym,  służbie zdrowia, menedżerom i przedsiębiorcom rozwiązań ułatwiających prowadzenie działalności gospodarczej oraz wykonywanie codziennych obowiązków zawodowych.

 
Nasze Cele
  • Użyteczność,
  • praktyczność,
  • nowoczesność

to trzy hasła, na których opieramy praktykę naszej działalności. Nasz Klient może wybrać dogodną dla siebie formę korzystania z wiedzy, którą przekazujemy.

 

Autorami naszych publikacji są uznane autorytety, eksperci wybranych dziedzin, praktycy-specjaliści. Dzięki ich doświadczeniu tworzymy aktualizowane na bieżąco narzędzia, użyteczne oprogramowanie wspierające działania użytkowników i inne publikacje dla specjalistów, kadry kierowniczej i organów administracji oraz dla osób, którym zależy na podnoszeniu swoich kwalifikacji zawodowych.

 

Lata doświadczeń, sprawdzone produkty i przynależność do wiarygodnej międzynarodowej organizacji, jaką jest grupa Forum Media Group, daje naszym Klientom gwarancję współpracy ze stabilnym partnerem o silnej pozycji rynkowej.

 

 

Fakty i liczby

 

Czy wiesz, że Forum Media Polska Sp. z o.o. to...

część międzynarodowego holdingu wydawniczego FORUM MEDIA GROUP - filie Wydawnictwa funkcjonują m.in. na Węgrzech, w Wielkiej Brytanii, Słowenii, Czechach, Włoszech, Chorwacji, Rosji, Chinach, Kanadzie oraz Australii.

Od ponad 17 lat na bieżąco informujemy naszych Klientów o zmianach zachodzących w życiu gospodarczym, przepisach prawa, obowiązkach przedsiębiorstw i administracji publicznej, medycznej i oświatowej.
 

Czy wiesz, że jesteśmy…
  • w pierwszej "trójce" największych wydawnictw fachowych w Polsce
  • niekwestionowanym liderem na rynku profesjonalnych publikacji i rozwiązań  online w sektorze szkolnym
  • autorem nowoczesnych narzędzi wspierających pracę lekarzy i specjalistów wielu specjalizacji (czasopismo „Praktyczna fizjoterapia i rehabilitacja” jest obecne w co trzecim gabinecie fizjoterapeutycznym w Polsce)
  • wydawcą miesięcznika „Monitor Zamówień Publicznych”, jedynego czasopisma pod patronatem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Konsultantów Zamówień Publicznych, wspierającego od ponad 10 lat specjalistów ds. zamówień publicznych
  • organizatorem największych i najważniejszych konferencji i szkoleń branżowych w kraju w obszarze m.in. medycyny, edukacji, marketingu i zarządzania, co potwierdza członkostwo w Polskiej Izbie Firm Szkoleniowych

 

 
246
pracowników w Polsce
 
103
tytuły w stałej sprzedaży
 
220 000
klientów w Polsce
 
38 000
osób przeszkolonych przez ostatnie 5 lat
 
Dane kontaktowe

Forum Media Polska Sp. z.o.o.
ul. Polska 13
60-595 Poznań

Tel. 61 66 55 800
Infolinia: 801 88 44 22
Fax: 61 66 55 888

e-mail: bok@forum-media.pl