Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności . Warunki dostępu do plików cookies możesz określić w Twojej przeglądarce.
BHP i produkcja Służby Utrzymania Ruchu

Służby Utrzymania Ruchu

Czasopismo

Profesjonalne czasopismo dla branży utrzymania ruchu

Czasopismo o charakterze informacyjnym, przeznaczone dla kadry kierowniczej i dyrektorów odpowiedzialnych m.in. za inwestycje, gospodarkę remontową, procesy produkcji, utrzymanie ruchu, a także obsługę techniczną infrastruktury zakładów produkcyjnych.

Opcje zakupu

Stock state icon Dostępność: Ograniczona ilość
Delivery icon Wysyłka: 14 dni
Price icon Cena: Netto
W najnowszym numerze polecamy szczególnie:
 • Termowizyjna diagnostyka stanu technicznego obiektów i elementów energetyczno-przemysłowych.
 • Jakie są wymagania wobec utrzymania ruchu w branży opakowaniowej?
 • Wdrożenie diagnostycznego nadzoru stanu technicznego maszyn – outsourcing czy własne służby diagnostyczne?
 • Jak modernizować i ulepszać system SCADA wraz z upływem czasu?
 

 

 

Od ponad 10 lat wspieramy w codziennej pracy kierowników oraz specjalistów utrzymania ruchu

 

 

6 numerów w roku i dostęp do archiwalnych wydań, a w każdym numerze sprawdzone rozwiązania, wskazówki i narzędzia efektywnego utrzymania ruchu

 

Autorzy to doświadczeni praktycy, konsultanci, którzy mogą się pochwalić udokumentowanym suckesami zawodowymi w branży produkcji i utrzymania ruchu

 

Zawsze 100% praktycznych porad, gotowe narzędzia uzupełnione teorią przygotowaną w przystępny sposób

 

Prezentujemy sprawdzone sposoby na wdrożenie i udoskonalenie strategii utrzymania ruchu

 

Dla prenumeratorów mamy zniżki na udział w prestiżowych konferencjach i szkoleniach organizowanych przez Redakcję

 

Dlaczego warto?
 
 • Rozwiązujemy Państwa rzeczywiste problemy - piszą dla nas wyłącznie praktycy, którzy na co dzień stykają się z danym problemem, rekomendując lub odradzając konkretne rozwiązania w oparciu o studia przypadku.
 • Tylko u nas nowe i praktyczne działy: Maintenance Best Practicies,Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, World Class Manufacturing.
 • Teraz 100 stron! W każdym numerze ciekawe studia przypadkówi rozwiązania problemów UR pokazane "krok po kroku".
 • Bezpłatne dodatki tematyczne przez cały okres prenumeraty, między innymi: Ogólnopolskie Badanie Zarządzania Produkcją i UR, Casebook dla przemysłu 2016, Przewodnik Szefa Utrzymania Ruchu.
 • Bardzo atrakcyjne rabaty i zaproszenia VIP na najbardziej renomowane w branży eventy: Ogólnopolski Kongres Służb Utrzymania Ruchu, Ogólnopolskie Szkolenie Służb Utrzymania Ruchu.
W ramach prenumeraty otrzymasz:
 
 • 6 bogatych w informacje, fachowe porady i case study wydań magazynu tworzonych dla osób, które chcą skutecznie zarządzać utrzymaniem ruchu.
 • Roczny dostęp do biblioteki internetowej Magazynu –  nielimitowany dostęp do archiwum. Sięgniesz do niego zawsze wtedy, gdy potrzebujesz inspiracji, gotowych rozwiązań, przykładów zastosowania.
 • Stały kontakt z Redakcją - pełne wsparcie Czytelników przez Redakcję z gwarancją odpowiedzi na każde pytanie.
Mamy też portal
 

Praktycznym uzupełnieniem prenumeraty papierowej jest portal internetowy.
Dlaczego korzystanie z portalu jest tak wygodne?

 • Stały dostęp do archiwalnych numerów czasopisma
 • Wygodne przeglądanie czasopisma na tablecie i smartfonie w dowolnym miejscu na świecie
 • Możliwość zaznaczania i przechowywania w schowku wybranych treści
Piszą dla nas
 
 • Piotr Wierzbicki
  Inżynier TPM, nadzoruje wdrażanie i funkcjonowanie TPM, odpowiada za tworzenie i aktualizację Preventive Maintenace Plan dla maszyn i narzędzi oraz planowanie prewencyjnych przeglądów (wewnętrznych oraz zewnętrznych). Przygotowuje także kompleksową dokumentację związaną z TPM. Koordynuje pracę serwisów firm zewnętrznych na okresowych przeglądach maszyn, dokonuje modyfikacji i aktualizacji procedur pomiędzy UR a działami produkcyjnymi. Wprowadził i nadzoruje procedurę "Equipment Care". Odpowiada też za raportowanie KPI działowych (Awaryjność, MTTR, MTBF).
 • Ryszard Sauk
  Pracował w Przedsiębiorstwie Instalacji Przemysłowych INSTAL SA, gdzie nadzorował wytwarzanie urządzeń ciśnieniowych i konstrukcji stalowych oraz budowę instalacji przemysłowych. Od 2000 r. pracuje w Urzędzie Dozoru Technicznego, obecnie na stanowisku głównego specjalisty; zajmuje się bezpieczeństwem procesowym w Departamencie Certyfikacji i Oceny Zgodności Centrali UDT, specjalizuje się w analizie HAZOP. W swojej praktyce zawodowej analizował wiele skomplikowanych instalacji przemysłowych w kraju i za granicą. Jest autorem publikacji naukowych i referatów z zakresu bezpieczeństwa procesowego.
 • Daria Wawrzyńczak
  Absolwentka Wydziału Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej. Od 10 lat wspiera firmy w kompleksowym wdrażaniu systemów produkcji klasy światowej (World Class Manufacturing - Lean). Dotychczasowe doświadczenie zawodowe związane z pracą na stanowiskach menedżerskich w branży produkcyjnej oraz usługowej jako kierownik programów ciągłego doskonalenia. Certyfikowany trener. Prowadziła szereg szkoleń i warsztatów wdrożeniowych z zakresu ciągłego doskonalenia dla pracowników każdego szczebla organizacji.
 • Adam Baśkiewicz
  dyrektor generalny, Grupa Foliarex
  Trener "Problem solving" i "FMOS - Factory Mars Operations System" - MARS University w Europie. Od kwietnia 2015 r. Lean coach odpowiedzialny za wdrożenie Lean Manufacturing w Grupie Azoty (Zakłady Azotowe w Chorzowie). Swoje dowiadczenie w zakresie Lean Manufacturing zdobywał w Stanach Zjednoczonych i Europie, współpracując i szkoląc się w firmach Solving Efeso, Coriolis Limited. Obecnie dyrektor generalny Grupy Foliarex sp. z o.o. oraz konsultant i trener z zakresu Lean współpracujący z Fabryką Lean przy Katedrze Zarządzania i Inżynierii Produkcji na Politechnice Poznańskiej. Pracował jako konsultant i trener dla kilkunastu zakładów, m.in. : Grupa Azoty, Primavera, VW, Stora Enso Poland S.A., Doellken, NGK Ceramics, TRW, Donako, LEK S.A., INEA.
 • Tomasz Jankowski
  Absolwent Politechniki Łódzkiej na kierunku elektronika i telekomunikacja (specjalność układy elektroniki przemysłowej) oraz Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku ekonomia (specjalność ekonomika i finansowanie działalności). Pracuje w PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S. A. na stanowisku Specjalisty ds. Analiz i Rozwoju ICT. Obecnie do jego głównych obowiązków należy analiza strategicznych rozwiązań w zakresie systemów związanych z informatyką przemysłową oraz identyfikacja i definicja potrzeb w zakresie budowy nowych funkcjonalności w obszarach zarządzania danymi pochodzącymi z systemów przemysłowych. Zajmuje się również projektowaniem rozwiązań opartych na systemach SCADA i DCS oraz programowaniem sterowników PLC.

Szczegóły

Aktualizacje (Poradnik)

Przedłużenie prenumeraty na kolejny okres następuje automatycznie i nie wymaga odrębnego zamówienia.

Przewidywany czas dostawy (dni) 14
Liczba stron 100
Typ produktu Czasopismo
Informacje wydawnicze

Dwumiesięcznik. format A4

Prenumerata Optymalna:

 • Wersja papierowa
 • Wersja elektroniczna
 • Dostęp do portalu
 • Archiwum

Prenumerata Ekonomiczna:

 • Wersja papierowa