Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności . Warunki dostępu do plików cookies możesz określić w Twojej przeglądarce.
Administracja publiczna Przetargi - oprogramowanie wspomagające procedury zamówień publicznych

Przetargi - oprogramowanie wspomagające procedury zamówień publicznych

Program

Przygotowanie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego wymaga od zamawiających sporządzenia rozbudowanej i skomplikowanej dokumentacji. Aby pomóc Państwu w pracy, zespół specjalistów przygotował jedyny na rynku program, który zawiera dostosowane do nowych przepisów dokumenty

Wzorcowa i kompletna dokumentacja dla wszystkich trybów postępowania i  wszystkich typów przetargów

Dostęp do aktualnej biblioteki niezbędnych aktów prawnych

Praktyczne narzędzie, które znacznie ułatwi Państwu pracę

Opcje zakupu

Stock state icon Dostępność: Ograniczona ilość
Price icon Cena: Netto

Pliki do pobrania

O Produkcie

Przygotowanie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego wymaga od zamawiających sporządzenia rozbudowanej i skomplikowanej dokumentacji. Aby pomóc Państwu w pracy, zespół specjalistów przygotował jedyny na rynku program, który zawiera dostosowane do nowych przepisów dokumenty

Zawartość programu:

NOWE POSTĘPOWANIE
Moduł umożliwia obsługę postępowań we wszystkich trybach oraz zamówień do 30 000 euro: tworzy odpowiedni dla wybranego trybu postępowania zestaw dokumentów oraz ustala ich hierarchię.

UMOWY, REGULAMINY I PROTOKOŁY

Program udostępnia edytowalne szablony umów zawieranych z wykonawcą oraz wzory regulaminów i protokołów niezbędnych w toku prowadzenia postępowania.

EWIDENCJA ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH

Program umożliwia rejestrowanie zamówień publicznych i generowanie raportów: ewidencję umów, postępowań, wykonawców i faktur. Wszystkie rejestry są w pełni zintegrowane ze sobą i przygotowane w ten sposób, by na ich podstawie można było wygenerować roczne sprawozdanie z udzielonych zamówień.

OBLICZANIE PUNKTACJI OFERT

Moduł umożliwia prowadzenie klasyfikacji ofert ze względu na cenę. Możliwe jest również wprowadzenie dodatkowych kryteriów oraz punktacji dla tych kryteriów.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Kreator specyfikacji technicznych umożliwia szybkie tworzenie szablonu specyfikacji technicznej.

WYSZUKIWARKA CPV

Umożliwia przeszukanie słownika głównego i uzupełniającego CPV i znalezienie odpowiedniego kodu dla dostawy, usługi lub roboty budowlanej.

ARCHIWUM

Moduł pozwala na przechowywanie dokumentacji zakończonych postępowań przetargowych oraz przeglądanie jego zawartości bez możliwości wprowadzania niepożądanych zmian.

DRUKI URZĘDOWE ZP

W tym module zamieszczono wszystkie wymagane ustawą druki urzędowe ZP.

KORESPONDENCJA SERYJNA

Narzędzie pozwala na wydrukowanie zestawu dokumentów adresowanych do grupy wykonawców.

TERMINARZ

Prosty w obsłudze i czytelny system zarządzania wiadomościami osobistymi, wyposażony w kalendarz i funkcję notatek.

AUTORYZACJA

Aby zabezpieczyć dokumenty przed niepowołanym dostępem, w programie wprowadzono mechanizm autoryzacji.

Jeżeli:
  • muszą Państwo na bieżąco śledzić zmiany  przepisów prawnych,
  • od Państwa zależy prawidłowe przygotowanie  dokumentacji postępowania,
  • chcą Państwo uniknąć odwołań i zarzutów naruszenia  dyscypliny finansów publicznych, 

Nie może zabraknąć Państwu łatwego w obsłudze narzędzia,  jakim jest nasz program „Przetargi”, który pozwoli Państwu bezbłędnie  przygotować każde postępowanie

Co zyskują Państwo, decydując się na zakup naszego oprogramowania?
  • Wyposażą się  Państwo w praktyczne narzędzie, które znacznie ułatwi Państwu pracę i pomoże  rozwiązać liczne problemy związane z praktyką stosowania ustawy o zamówieniach  publicznych.
  • Otrzymają  Państwo wzorcową i kompletną dokumentację dla wszystkich trybów postępowania i  wszystkich typów przetargów.
  • Program  umożliwi Państwo tworzenie, przechowywanie, modyfikację i drukowanie  dokumentacji przetargowej.
  • Uzyskają  Państwo dostęp do aktualnej biblioteki niezbędnych aktów prawnych i będą  Państwo na bieżąco ze zmianami w przepisach
  • Zdobędą  Państwo kompleksową wiedzę z dziedziny wydatkowania środków publicznych.
Produkt aktualizowany!

Szczegóły

Typ produktu Program
Wymagania techniczne

program komputerowy na płycie CD z podręcznikiem użytkownika, format A5, oprawa segregatorowa, aktualizowany 4 razy w roku.

 

Wymagania techniczne: system operacyjny: Millenium, 2000, NT 4.0 / XP, Vista, Windows 7,8 . Procesor: Pentium 90 MHz, Pamięć: RAM 32 MB. Rozdzielczość ekranu: 1024 × 768 pikseli. Stacja CD-ROM. 100 MB wolnego miejsca na dysku. Przeglądarka Internet Explorer w wersji 6.0 lub nowsza.

 

Aktualizacje: aktualizacje oprogramowania ukazują się co 3 miesiące i zawierają nową wersję programu wraz z niezbędnymi zmianami w Instrukcji Użytkownika.