Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności . Warunki dostępu do plików cookies możesz określić w Twojej przeglądarce.
Biznes Biznes Restauracje & Catering

Biznes Restauracje & Catering

Czasopismo

Jeżeli:

 • Jesteś właścicielem, menedżerem lub szefem kuchni i zależy Tobie na zwiększeniu liczby gości w restauracji – zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych
 • Odpowiadasz za food cost i chcesz realnie obniżyć aż o 17% koszty zakupu i amortyzacji sprzętu, jednocześnie zachowując wysoką jakość serwowanych dań
 • Zależy Ci na tym, aby z powodzeniem prowadzić działalność cateringową i pozyskać nowych, atrakcyjnych klientów biznesowych
 • Chcesz podpatrzeć najlepsze rozwiązania w zakresie budowy karty menu, obniżenia strat żywności i dobrania kampanii marketingowych, które działają

To nie możesz przegapić najbardziej praktycznego czasopisma, stworzonego we współpracy z polskimi właścicielami restauracji, zajazdów, barów, bistro oraz firm cateringowych, które odniosły sukces.

Opcje zakupu

Stock state icon Dostępność: Ograniczona ilość
Delivery icon Wysyłka: 14 dni
Price icon Cena: Netto
Temat numeru

Alkohol w restauracji – co musisz wiedzieć, by zwiększyć sprzedaż?

 

 


Łączymy wiedzę z praktyką - wspieramy restauratorów i szefów kuchni w ich codziennej pracy

 

 

72 strony co dwa miesiące, numery archiwalne

 

W każdym numerze: blisko 20 stron Strefy Chefa: sylwetki szefów kuchni, inspiracje, wiadomości z branży

 

W każdym numerze rozbudowany dział "Marketing", a w nim wiele wskazówek dotyczących prowadzenia restauracji

 

Organizator Ogólnopolskiej Konferencji Menedżerów Restauracji i Szefów Kuchni

 

 
Zespół autorski skupia najlepszych specjalistów z branży, tj. Dagmara Plata-Alf, Patryk Dziamski, Tomasz Jakubiak, Piotr Rogowski

 

Dlaczego warto?
 

Jesteśmy organizatorem Ogólnopolskiej Konferencji Menedżerów Restauracji i Szefów Kuchni

To jedyne w Polsce wydarzenie dedykowane jednocześnie szefom kuchni i menedżerom restauracji. Składają się na nie dwie unikalne ścieżki - jedna dla szefów kuchni, dzięki której poznają oni tajniki sztuki kulinarnej na najwyższym poziomie. Swoją wiedzę w tym względzie przekaże czołówka polskiej sceny szefów kuchni, w tym Tomasz Jakubiak, Patryk Dziamski czy Ernest Jagodziński. Druga ścieżka warsztatowa skierowana do menedżerów restauracji obejmować będzie zagadnienia pozwalające osiągnąć wysoki poziom rentowności restauracji, prezentowane przez najlepszych w Polsce specjalistów w dziedzinie audytu finansowego, food costu oraz marketingu. Zapraszamy do udziału w wydarzeniu.

W ramach prenumeraty otrzymasz:
 
 • 6 numerów czasopisma w roku
 • W każdym numerze 72 strony praktycznych i aktualnych materiałów do wykorzystania w codziennej pracy.

Dostęp do portalu internetowego, na którym znajdą Państwo:

 • archiwalne numery czasopisma w wersji elektronicznej
 • dodatkowe dokumenty do pobrania z możliwością edycji
Piszą dla nas
 

Zespół redakcyjny skupia najlepszych specjalistów z branży, wśród nich m.in.:

 • Tomasz Jakubiak - ceniony szef kuchni. Gospodarz popularnego programu "Jakubiak lokalnie" w telewizji Kuchnia+, który bije rekordy oglądalności i zdobywa rzesze nowych fanów, czego finałem będą nowe odcinki. Autor książki pod tym samym tytułem. W programie "Jakubiak lokalnie" przekonuje do korzystania z rodzimych, regionalnych produktów, a także odwiedza polskich rolników i hodowców. Jest jednym z niewielu kucharzy w Polsce promujących polską kuchnię i polskich producentów. W ramach promocji "ulicznego jedzenia" zorganizował w czerwcu 2013 r. pierwszy Street Food Festival by Tomasz Jakubiak, którego ideą było pokazanie nowego podejścia do kuchni - inaczej mówiąc: zdrowy fast food. W roku 2013 dołączył do elitarnej organizacji zrzeszającej najlepszych szefów kuchni w Polsce - Fundacji Klubu Szefów Kuchni. Znani z telewizyjnych ekranów i najlepszych restauracji kucharze łączą siły, pomysły i entuzjazm, promując polską kuchnię i troszcząc się o edukację młodego pokolenia kucharzy.
 • Patryk Dziamski - uczestnik 4. edycji programu Top Chef, menedżer kuchni Kina Kulinarnego Transatlantyk w 2013, 2014 i 2015 r. Kucharz - Odkrycie roku 2015 według Poland 100 Best Restaurants. Współautor książki Lekcje smaków skierowanej do szkół gastronomicznych oraz autor dań do książki Kuchnia Zyguły. Juror konkursów kulinarnych: Trendy Chef w 2014 oraz 2015 r. w Bydgoszczy, Dorszowe Żniwa w 2014 i 2015 r. w Gniewie, a także Primerba Cup 2015 w Poznaniu. Szef kuchni, doradca kulinarny nastawiony na odkrywanie nowych trendów kulinarnych. Od 4 lat zaangażowany w nauczanie praktyczne w szkołach o profilu gastronomicznym. Właściciel Dziamski Culinary Studio oraz Dziamski Concept Rest. Od 2009 r. nieprzerwanie podróżuje po Europie i kształci się u najlepszych szefów kuchni.
 • Angelika Borysiak - autorka bloga angelikaborysiak.pl, specjalistka ds. marketingu i social media manager w branży gastronomicznej, z którą jest związana od 2007 roku. Nieoceniona (ale doceniana!) w budowaniu strategii marki i prowadzenia komunikacji internetowej szefów kuchni i restauracji. Poza branżą gastronomiczną doświadczenie marketingowe zdobywała w agencji kreatywnej, gdzie współtworzyła działania dla wielu znanych firm, nie tylko sektora HoReCa.
 • Adam Piwek - kieruje pracami zespołu PR w agencji marketingu zintegrowanego Mind Progress Group. Niezależny konsultant, doradca i trener biznesu z zakresu zarządzania i nowoczesnej komunikacji marketingowej. Miłośnik miejsc, w których można dobrze zjeść, i lokali "z duszą".
 • Dagmara Plata-Alf - pasjonatka marketingu i zarządzania, a jej doświadczenie w branż™y turystycznej i hotelarskiej obejmuje ponad 10 lat. Aktywnie szkoli jako trener biznesu i specjalizuje się w strategicznym doradztwie marketingowym. Obecnie prowadzi firmę Hotel Media Group, która jest właścicielem m.in. takich marek jak: HotelAssist (firma doradcza), HotelAcademy (firma szkoleniowa), HotelAutomation (agencja specjalizująca się w aspektach zautomatyzowanych procesów marketingowych) oraz Marketing Pie (agencja marketingowo-eventowa). Prowadzi również osobistego bloga dagmaraplataalf.pl.
W bieżącym wydaniu
 
 • Remarketing – jak ponownie dotrzeć do klientów odwiedzających stronę Twojej restauracji?
 • Jak stworzyć kartę menu dla dzieci w restauracji?
 • Więcej za mniej – up-selling i cross-selling w restauracji.
 • Food & wine pairing – jak to robić?
Stałe działy
 

Marketing
Kompleksowy plan promocji usług restauracyjnych, w tym wykorzystanie i ocena skuteczności poszczególnych narzędzi marketingowych. Przeczytaj, jakie są kreatywne i sprawdzone pomysły na atrakcje, które przyciągają nowych klientów oraz przywiązują tych, którzy już Cię odwiedzili. Podpowiemy ,w jaki sposób włączyć personel do sprzedaży usług.

Know-how restauratora
Podpowiadamy, jak realnie obniżyć koszty zakupu i amortyzacji sprzętu, jednocześnie zachowując wysoką jakość serwowanych dań. Prezentujemy najlepsze rozwiązania w zakresie budowy karty menu, obniżenia strat żywności i dobrania odpowiedniego sprzętu do obsługi gości restauracyjnych.

Catering
Zależy Ci na tym, aby z powodzeniem prowadzić działalność cateringową i pozyskać nowych, atrakcyjnych klientów biznesowych. Podpowiemy, jak w pełni wykorzystać potencjał tej branży. Przeczytaj o najnowszych trendach w branży cateringowej, a także dowiedz się jak ograniczać koszty związane z funkcjonowaniem swojej firmy.

Strefa Chefa
Dział porządkujący i rozbudowujący artykuły dedykowane szefom kuchni. Prezentujemy w nim sylwetki szefów kuchni, inspirujemy kulinarnie, doradzamy jak zarządzać karierą szefów kuchni, dostarczamy wiadomości z branży.

Szczegóły

Aktualizacje (Poradnik)

Produkt aktualizowany. Przedłużenie prenumeraty na kolejny okres następuje automatycznie i nie wymaga odrębnego zamówienia.

Przewidywany czas dostawy (dni) 14
Liczba stron 72
Typ produktu Czasopismo
Informacje wydawnicze

Dwumiesięcznik

Prenumerata Optymalna:

 • Wersja papierowa
 • Wersja elektroniczna
 • Archiwum czasopisma
 • Wersja na PC i laptopa
 • Wersja na urządzenia mobilne

Prenumerata Ekonomiczna:

 • Wersja papierowa