Kalendarz dyrektora szkoły na rok 2009/2010 wraz z gotową do wykorzystania dokumentacją
Od organizacji po ewaluację pracy szkoły w roku 2009/2010
W związku z nowelizacją UoSO, KN oraz 5 najważniejszych rozporządzeń stawiają dyrektora w niezwykle trudnej sytuacji wywiązania się z szeregu zupełnie nowych obowiązków. W praktyce oznacza to przygotowanie na nowo pełnej dokumentacji m.in.: nowego planu nadzoru, sprawozdań, statutów i programów wychowawczych zgodnie z obowiązującym prawem.
Zdaniem wizytatorów KO ogrom zmian jest tak duży, iż zorganizowanie pracy szkoły zgodnie z założeniami reformy wymaga już teraz podjęcia odpowiednich działań oraz opracowania licznych dokumentów.
Aby mogli Państwo szybko przygotować wymaganą prawem dokumentację, a zarazem mieć pewność, iż Państwa dokument nie zostanie zakwestionowany przez władze oświatowe, zespół współpracowników KO przygotował:
Kalendarz dyrektora szkoły wraz z gotową do wykorzystania dokumentacją Od organizacji po ewaluację pracy szkoły w roku 2009/2010
W kalendarzu znajdą Państwo:
szczegółowy plan pracy na rok szkolny 2009/2010 z uwzględnieniem ferii, świąt, dni wolnych i egzaminów, który prawidłowo pozwoli zaplanować zajęcia tak, aby zgodnie z ramówką zrealizować liczbę godzin z każdego przedmiotu
wykaz obowiązków na rok szkolny 2009/2010 zgodnych z nową reformą programową
komplet materiałów niezbędnych w pracy dydaktycznej i wychowawczej w tym arkusze hospitacji dostosowane do nowej podstawy programowej m.in.: plany, ankiety, kontrakty, procedury
procedury zatwierdzania programów nauczania zgodnie z wymogami nowej podstawy programowej
dokumentację, którą dyrektor zobligowany jest przygotować w nowym roku szkolnym w układzie
ISBN:
Nr artykułu: #86610
Liczba stron: 0
Informacje techniczne: Produkt elektroniczny w formacie .exe zawierający około 200 edytowalnych dokumentów.
Wymagania sprzętowe: Środowisko operacyjne: minimum Windows 95 lub nowszy (2000, NT 4.0 / XP, VISTA), Procesor: Pentium 90 MHz, Pamięć: RAM 32 MB, Rozdzielczość ekranu: 800 x 600 pikseli, 100 MB wolnego miejsca na dysku, Przeglądarka Internet Explorer w wersji 6.0, Adobe Reader, darmowy program do rozpakowywania plików w formacie: ZIP.